Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

“Më ngacmoi një futbollist i Francës”/ Rike Roçi habit banorët e BBV: Ja si refuzova kampionin e botës

po lexohet

Rike Roçi është një nga banoret e “Big Brother Vip Albania 3”. Në një bashkëbisedim me vajzat, ajo zbuloi se një futbollist i Francës e kishte ngacmuar, por që kjo e kishte refuzuar.

“Më ndalon një tip zeshkan, si tip algjeriani ose marokeni dhe më kap nga krahu dhe thotë: Ej my wife( ej gruaja ime)! E shoh unë dhe them ej ma largoni erdhën trupërojat dhe thonë lerë gocën se është për qejfin e vet. Nejse pas një jave mbaroj pushimet unë, ndez televizorin dhe shitja më e re e Lionit që ikën dhe luan tek Monako ishte ky djali. Në atë vit loz me Francën dhe bëhet kampion bote. Dhe unë thash, Rike ti je një budallaqe”, deklaroi ajo.

të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

të ngjashëm