Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

FOTO/ Në pritje të fëmijës së dytë, Olta Gixhari konfirmon gjininë e bebit?

po lexohet

Ish-banorja e “Big Brother VIP” Olta Gixhari disa muaj më parë ka zbuluar se së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë.

Mirëpo së fundmi duket se ajo ka zbuluar dhe gjninë e bebit, i cili mesa duket do të jetë vajzë.

Aktorja ka ripostuar në InstaStory një video të fanses së saj, në festën e “gender reval” ku një ccift kanë zbuluar se gjinia është vajzë.

“Ne duke pritur që Olta Gixhari të bëj ‘gender reval’”– ka shkruar fansja krahas fotos duke treguar se po pret me padurim që aktorja të zbulojë gjinë e bebit.

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm