Friday, September 22, 2023

|

spot_img

(FOTO) Darka e fundit e Ahmetajt në Tiranë/ Me kë darkoi para se të arratisej drejt Anglisë

po lexohet

Fotoja e mëposhtme është e fundit e ish.zv-kryeministrit Arben Ahmetaj në Tiranë. E shkrepur në një nga restoratët më të njohur në Tiranë, ish-zv/kryeministri i vendit Arben Ahmetaj ishte në një tavolinë me Artan Gaçi, por edhe me një tjetër të paidentfikuar.

Sipas “OraNews”, të tre kanë konsumuar verë të bardhë, sushi, por edhe puro.

(FOTO) Darka e fundit e Ahmetajt në Tiranë/ Me kë darkoi para se

Fotoja besohet se është shkrepur në ditët e fundit të qëndrimit në Shqipëri të Arben Ahmetaj, përpara se SPAK ti drejtohej Kuvendit me një kërkesë për marjen e autorizimit për arrestimin e tij.

Ndërkohë vera e bardhë, Sushi dhe Puro, shoqërojnë tavolinën. Artan Gaçi, më parë ka qënë deputet i Partisë Socialiste, njëherësh është bashkëshorti i Ministres së Jashtme, Olta Xhaçka.

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm