Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Në një lidhje me Dea Mishel? Flet për herë të parë Kristi

po lexohet

Krist Dragot Aliaj ka hedhur poshtë zërat për një lidhje të mundshme me Dea Mishel pas përfundimit të Big Brother Vip.

Në emisionin “Pushime on Top” ai deklaroi se me Dean ka vetëm miqësi pasi shumë gjëra i mendojnë njësoj.

“Dea është një shok shumë i mirë për shkak se kemi ca gjëra që mendojmë shumë njësoj. Më tepër nuk kishte se po të kishte më tepër do kishim kohë ta zhvillonim edhe brenda, edhe jashtë. Nuk kuptoj pse kanë aluduat njerëzit, por nuk ka ndodhur më shumë se kaq”, tha Kristi.

Dyshja kanë ruajtur një raport mjaft të afërt pas BBV, duke ndarë kohë me njëri tjetrin në programin ku janë të dy pjesë por edhe në evente të ndryshme në kryeqytet.

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm