Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Ermal Mamaqi rikthehet në Top Channel?

po lexohet

Që pas mbylljes së programit të tij “Xing me Ermalin”, moderatori nuk ka njoftuar për ndonjë projekt të ri televiziv. Gjatë kësaj periudhe, ai është fokusuar në prodhimin e filmave, të cilët kanë rezultuar mjaft të suksesshëm.

Por, një video e publikuar nga Rezart Veleshnja, ka ngritur dyshimet për përfshirjen e Ermalit në programacionin e Top Channel. Aktori i humorit ka postuar videon duke kënduar me Ermalin, nëpërmjet së cilës ka njoftuar fillimin e “Shiko kush luan” dhe “Portokalli”. Si fillim mund të themi që me anë të kësaj videoje u shua një herë e mirë dilema rreth “Portokalli”, që mendohej se do të shfaqej në një tjetër ekran.

Ndërkaq, të gjithë ndjekësit tashmë besojnë se Ermali mund të jetë pjesë e “Shiko kush luan”, por nuk ka ende një konfirmim për këtë gjë. Ndoshta Rezarti ka publikuar thjesht një video që i pëlqen nga emisioni dhe në të rastis të jetë me Ermalin, nuk i dihet. E vetmja gjë e sigurt është që Ermali momentalisht nuk ka një kontratë me asnjë nga televizionet e mëdha shqiptare.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm