Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

“Më bën të qaj përsëri”, çfarë e ka prekur Arbana Osmanin në këtë periudhë të bukur të jetës?

po lexohet

Moderatorja e dashur për publikun shqiptar, Arbana Osmani është komentuar shumë së fundmi pasi është në pritje të fëmijës së dytë. Ky fakt mbase e ka bërë shumë tw ndjeshme, pasi duket edhe në postimet që bën. Arbana ka postuar dje letrën e 6-të të dashurisë së Xhuli Kekos për 18-vjetorin e ndarjes nga jeta të Teodor Kekos. Ky shkrim i ndjerë i gruas së shkrimtarit  ka prekur shumë moderatoren e cila shprehet: Thjesht më bën të qaj (përsëri).

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm