Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Rriten temperaturat, njihuni me parashikimin e motit për sot

po lexohet

Sipas MeteoAlb, kushtet e qëndrueshme atmosferike që kanë përfshirë gjithë rajonin e mesdheut do të diktojnë dhe në vendin tonë mot me kthjellime deri pas mesditës, kur në zonat malore do kemi shfaqe të vranësirave të lehta.

Temperaturat e ajrit mbeten të pandryshuara në mëngjes por rriten lehtë në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 17°C deri në 39°C.

Era do fryjë e lehtë në tokë dhe det me shpejtesi 30 km/h nga drejtimi Jugor-Jugperëndimor duke krijuar dallgëzim 3 ballë.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm