Tuesday, June 6, 2023

|

Eni Çobani zgjedh këto fjalë në ditëlindjen e Ardit Gjebreas

po lexohet

Ditën e sotme moderatori i njohur i skenës shqiptare, Ardit Gjebrea ka festuar ditëlindjen mes shumë urimesh nga miqtë e tij më të ngushtë dhe personazhe të njohur të skenës shqiptare.

Ndër shumë urime ka qenë dhe ai i koleges së tij prej disa vitesh, Eni Çobani.

“Miku im urimet e shumta për ty janë kuptimplotë dhe me bekimin e një zemre të madhe dhe dashurisë që jep për këdo që ke afër. Të uroj edhe 100 vite, jetofsh dhe gëzofsh jetën dhe familjen tënde. E lumtur që ndaj me ty orë të një pune plot dedikim dhe mirësi”, ka shkruar Eni krah postimit të fundit ku shfaqet krah Arditit.

Kujtojmë se mbrëmjen e kaluar Gjebrea e festoi ditëlindjen mes muzikës dhe festës plot energji rrethuar nga të gjithë miqtë e tij.

të fundit

Shumë pranë Shqipërisë, tërmeti i fortë godet shtetin e Ballkanit (Epiqendra+Magnituda)

Një tërmet i fortë me magnitudë 5 ballë të shkallës Rihter ka goditur Rumaninë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe...

të ngjashëm