Sunday, May 28, 2023

|

Emocionohet Sara, publikon një kujtim të bukur me Ledrin(FOTO)

po lexohet

Sara Hoxha është tashmë një emër tejet i përfolur në publikun e mediave rozë. Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës. Sara po pret të bëhet nënë për herë të pare dhe gjatë kësaj kohe e gjejmë shumë aktive me postime. Sot, ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një imazh të disa muajve më parë me Ledrin. Sara po bëhet nostalgjike teksa po pret të lindë vajzën.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm