Tuesday, July 16, 2024

|

spot_img

Roza Lati shpërthen ndaj efektivit që vrau Klodian Rashën: Të digjet, të torturohet dhe të varet te pema e djegur

po lexohet

Moderatorja Roza Lati ka reaguar për vrasjen e 25 vjeçarit Klodian Rasha nga efektivi i policisë 2 ditë më parë.

Me anë të disa postimeve në Instagram, ajo shprehet s enuk mund të dënohen të gjithë policët vetëm për faj të njërit, ndërsa për efektivin që vrau 25 vjeçarin thotë që duhet të digjet dhe varet te pema që u dogj dje nga protestuesit.

“Kalova me makinë sot dhe pashë disa burra policë duke u shpjeguar më shpirt e me lot në sy të disa të rinjë…mu dhimbsën e pse duhet të urrehen ata…për faj të njërit? Le të kthehet dënimi me vdekje dhe të varet mes sheshit mu tek pema e djegur ai bastard që shfrytëzoi uniformën shtetërore…Të varet!

Të digjet!!! Të torturohet!!! Por ç’faj kanë të tjerët… Nuk futen të gjithë në një kallup, e nuk ka pyll pa derra. Më vjen shumë keq. Rri në heshtje e mendoj. E jam me frymë të përgjysmuar. Më vjen vërtetë keq,”-shkruan Roza Lati.

Screenshot_9.jpgScreenshot_10.jpg

të fundit

Rike Roçi në pritje të ëmbël? Ish-banorja e BBV flet për herë të parë pas lajmeve

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme që ngrinin dyshime se Rike Roçi ishte në pritje të ëmbël. Këtë...

të ngjashëm