Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Shifra e çmendur! Kaq shpenzuan Mozzik dhe Getinjo për veshjen e tyre në projektin e fundit!

po lexohet

Vëllezërit Mozzik dhe Getinjo janë ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar.

Ata janë bashkuar sërish dhe kanë sjellë këngën“El Chapo”’ e cila është pëlqyer shumë nga publiku.

Mirëpo në vidioklipin e këngës së lançuar pak ditë më parë Getinjo dhe Mozzik janë parë të veshur pothuajse njësoj. Vlen të thuhet se rrobat e tyre kanë një çmime të kripura.

Faqja “Shqip closet” në Instagram ka zbuluar shifrën e çmendur që dy vëllezërit kanë shpenzuar për pamjen e tyre.

Mozzik ka shpenzuar 37,702 euro për veshjen dhe pamjen e tij, ndërsa Getinjo 49,674. Djemtë kanë kapur shifrën 87,376 euro vetëm për një veshje për klipin.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm