Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

E maskuar në rrugët e kryeqytetit, ja si duket Soni Malaj pas arrestimit në Zvicër

po lexohet

Prej disa kohësh Soni Malaj ka preferuar që të qëndrojë larg daljeve publike. Duket se artistja është tërësisht e fokusuar tek karriera, duke zgjedhur që të qëndrojë larg daljeve në publik.

Megjithatë, emri i saj nuk mund të rrinte pa u diskutuar kur disa artistë shqiptarë u arrestuan në Zvicër. Ashtu edhe si ka qarkulluar në media, Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu, janë arrestuar nga policia zvicerane.

 

Është raportuar nga media kosovare se artistët do të performonin në një “BajramParty”, që ishte planifikuar të mbahej me 13 prill në Zvicër.

Eventi dështoi, pasi policia zvicerane ka hyrë në kontroll, duke arrestuar këngëtarët e njohur të skenës muzikore, të cilët janë mbajtur për 48 orë nga policia zvicerane.

Sipas tij, gjatë kontrollit ku u arrestuan këngëtarët Sinan Vllasaliu, Soni Malaj e Don Phenom, ishin të pranishëm afro 150 policë.

Tashmë që ka kaluar 1 muaj nga incidenti, këngëtarja e ka lënë pas çfarë ndodhi dhe i është rikthyer normalitetit të saj, ka qenë paparaci ynë, ai që ka mundur të sjellë një copëz të këngëtares, nga një ditë e zakonshme në rrugët e Tiranës.

Pas shkëlqimit dhe sensualitetit që ka në skenë, në të përditshmen Soni zgjedh sportiven, duke u shfaqur tërësisht bazike në rrugët e Tiranës.

Duke ditur dashurinë që ajo ka për palestrën, natyrisht që edhe në versionin sportive, artistja do të dukej në top-formë.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm