Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

“Dje isha në këtë avion, ja si rrezikohet jeta në Shqipëri”

po lexohet

Kohët e fundit, Shqipërisë i janë bashkuar disa kompani ajrore që ofrojnë fluturime me çmime të ulëta ose siç njihet ndryshe “low-cost”.

Kompania iralandeze “Ryanair” është një ndër të fundit që ka mbërritur në Shqipëri, por siguria e avionëve të saj lë shumë për të dëshiruar.

Një qytetar që ditën e djeshme ka udhëtuar me një avion të kësaj kompane ka dëshmuar sigurinë e saj.

Në pamjet e mbërritura në redaksinë tonë mund të shihet se si para nisjes, tekniku rregullon një prej krahëve të avionit.

Por gjatë fluturimit, kjo pjesë e rregulluar nga tekniku duket se ka rënë pasi mungon në krahun e avionit.

Nuk dihet se si ka rënë kjo pjesë dhe as çfarë ka ndodhur me të…

Mesazhi i qytetarit:

Dje isha ne kte avjon. Ja si rrezikohet jeta ne shqipri

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm