Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

“E di që ke rënë në dashuri”/ Heidi Baçi surprizohet nga e ëma në “BBV”, porosit konkurrenten: Jam mërzitur vetëm…

po lexohet

Banorja e Big Brother VIP, Heidi Baci është surprizuar nga e ëma e saj, e cila ka ardhur nga Italia posaçërisht për të takuar vajzën, tre javë para finales.

Në një udhëtim të improvizuar në Venecia, nënë e bijë kanë ndarë disa emocione, ku nuk kanë munguar as këshillat.

E ëma porositi Heidin që të jetë vetvetja dhe të shijojë këto ditë që i kanë mbetur brenda shtëpisë së Big Brother.

“Jam mërzitur vetëm që ke qenë pak e ngarkuar këtë kohë! Zemra, ti vazhdoi kështu sic je vetvetja! Se ke qenë gjatë gjithë kohës vetvetja, ke qenë e vërtetë. Vazhdo kështu deri në fund, tre javë kanë ngelur dhe shijoi. Jam e lumtur që ke gjetur dashurinë, se unë e di që ti ke rënë në dashuri. Unë të njoh, mos të them që është hera e parë që ke rënë në dashuri, se unë ty nuk të kam parë asnjëherë kështu. Jam e lumtur për këtë, kur je e lumtur ti ne jemi të lumtur të gjithë”, tha nëna e Heidit.

“Mami është si një motër për mua”, u shprëh Heidi.

“Heidi është Ok, unë jam shumë krenare sepse Heidi ka qenë vetvetja. Heidi mban emocionet për vete, por është vetvetja. Ti e di që unë të sjell fat”, tha më tej nëna e saj.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm