Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

E dhimbshme/ Mori leje sepse ishte i infektuar me Covid-19, vdes punonjësi i Urgjencës së Tiranës

po lexohet

Ndahet nga jeta punonjësi i Qendrës Kombëtare të Urgjencës Mjekësore, Artur Ndreu.

Lajmin e ndarjes së tij nga jeta e ka bërë me dije Qendra Kombëtare Urgjencës Mjekësore, e cila shkruan se Ndreu ishte dhënës i ndihmës së parë, shofer ambulance dhe njeri i dedikuar në shërbimin e Urgjencës para-spitalore të Tiranës.

Bëhet me dije se Ndreu ishte infektuar me COVID-19, dhe kishte marrë pushim për t’u vetë-karantinuar në shtëpi.

Shkruan QKUM:

QKUM shpreh ngushëllime familjes dhe të afërmeve. Artur Ndreu, i palodhur dhe kudo ndodhur! Arturi dhënës i ndihmës së parë, shofer ambulance dhe njeri i dedikuar në shërbimin e urgjencës paraspitalore të Tiranës. Fatkeqësisht u nda nga jeta në mënyrë të papritur. Do t’i mungosh familjes, pacientëve, kolegëve, urgjencës, miqve dhe shokëve. Lamtumirë Artur, të qoftë dheu i lehtë!

të fundit

Blero bëhet romantik! Në 1-vjetorin e lidhjes këngëtari i bën partneres dedikimin e ëmbël

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ka zbuluar se ka rigjetur sërish dashurinë. Megjithatë artisti...

të ngjashëm