Monday, May 29, 2023

|

U infektua me koronavirus, Florjan Binaj bën tamponin e radhës! Ja rezultati

po lexohet

Aktori Florian Binaj nuk është më i infektuar me COVID-19. Ai ka bërë ditën e djeshme tamponin e radhës dhe ka rezultuar negativ.

Ai ka ndarë edhe një foto në rrjetet sociale ku shkruan se është shëruar nga kjo sëmundje.

Aktori i ‘Portokallisë’ prej më shumë se dy javësh kishte rezultuar pozitiv me COVID-19, po nuk kishte asnjë simptomë. Ai gjatë gjithë kësaj periudhe ka qëndruar në shtëpi dhe siç ka deklaruar dhe vetë nuk ka marrë asnjë ilaç kundër virusit.

Binaj u infektua dy javë më parë dhe siç tregoi në një intervistë në “Open”, ai kishte qenë me pushime në Dhërmi dhe nuk kishte marrë xhip me vete. Pasdite pasi kishte dalë nga deti kishte ndjerë ftohtë dhe një ditë më pas kishte temperaturë.

të fundit

EKSKLUZIVE/ Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit, ja detajet nga ceremonia e veçantë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive...

të ngjashëm