Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Gazetarja shqiptare ngre temperaturat, me të pasmet bombastike në plan të parë pozon nga bregdeti (FOTO)

po lexohet

Moderatorja Dajana Shabani është ndër më të lirshmet dhe këtë gjë e tregon vazhdimisht në ekran dhe përtej tij.

Këto ditë ajo po pushon në brigjet e Vlorës, prej nga nuk ka kursyer fotografitë provokuese.

Ditën e sotme ajo ka ndarë një fotografi ku shihet me bikini të vogla, ndërsa nxjerr në pah të pasmet e saj në një pozë “përvëluese”.

Këtë fotografi e ka shoqërua me fjalët Vitamin 3P: Pjeshkë , Paradise, Power (Parajsë, fuqi)”.

Kujtojmë se Dajana aktualisht është vetëm pas divorcit nga i shoqi me të cilin ka një vajzë dhe pas përfundimit të lidhjes me boksierin Kamer Maloku.

të fundit

“Vrasjen e dua sot”, gazetari i njohur zbardh dosjen e Naim Murselit: Si e planifikoi krimin javë më parë

Gazetari Laurent Berisha, i ftuar në një emision televiziv, zbardhi dosjen e Prokurorisë për Naim Murselin, i cili vrau...

të ngjashëm