Friday, June 9, 2023

|

E BUJSHME/ Moderatorja e njohur i jep fund lidhjes disavjeçare me zyrtarin e PD

po lexohet

Para disa vitesh braktisi Amerikën për të dashurin, por tashmë nuk janë më bashkë.
Bëhet fjalë për ish-Miss Universe Albania, Fioralba Dizdari, prezantuese e motit në ABC News.

Burimet bëjnë me dije se prej disa muajsh Dizdari i ka dhënë fund lidhjes së gjatë që ka patur me ish-kandidatin për deputet të Partisë Demokratike, Enri Ceno.

Edhe pse dukej se marrëdhënia e Fjoralbës ishte mjaft solide, gjërat nuk kanë shkuar ashtu siç duhet dhe tashmë ajo nuk është më në lidhje me Enrin.

/Vip-Magazine.al/

të fundit

Pas eksperiencës në Shqipëri, Beniada synon të bëhet pjesë e Big Brother në Itali

Pas eksperiencës në Big Brother Vip Albania, modelja e njohur shqiptare Beniada Nishani synon një tjetër format, atë të...

të ngjashëm