Saturday, May 25, 2024

|

spot_img

E BUJSHME/ Moderatorja e njohur i jep fund lidhjes disavjeçare me zyrtarin e PD

po lexohet

Para disa vitesh braktisi Amerikën për të dashurin, por tashmë nuk janë më bashkë.
Bëhet fjalë për ish-Miss Universe Albania, Fioralba Dizdari, prezantuese e motit në ABC News.

Burimet bëjnë me dije se prej disa muajsh Dizdari i ka dhënë fund lidhjes së gjatë që ka patur me ish-kandidatin për deputet të Partisë Demokratike, Enri Ceno.

Edhe pse dukej se marrëdhënia e Fjoralbës ishte mjaft solide, gjërat nuk kanë shkuar ashtu siç duhet dhe tashmë ajo nuk është më në lidhje me Enrin.

/Vip-Magazine.al/

të fundit

Kiara publikon videon, si reagon vajzat e tyre

Mëngjesin e sotëm, Kiara ka bërë një postim tepër të ëmbël në llogarinë e saj personale të Instagramit. Nëpërmjet një...

të ngjashëm