Friday, June 2, 2023

|

Partnerja e Ronaldos provokon nga shtrati e veshur me të brendshme(FOTO)

po lexohet

Georgina Rodriguez, partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo, ka bërë sërish xhiron e rrjetit me pozat e saj provokuese. Këtë herë, e veshur vetëm me intimo, Georgina i ka lënë shumë pak vend imagjinatës në foton e saj nga krevati.

“Natën e mirë,” shkruan modelja krahas fotos tejet sensuale, ku bien në sy format perfekte trupore. Kujtojmë se deri para pak ditësh, Georgina dhe Ronaldo jetonin në shtëpi të ndryshme, pasi futbollisti ishte karantinuar sepse rezultoi pozitiv me Covid-19.

të fundit

Takime të rëndësishme! Venusi do fillojë një tranzit që do të zgjasë shumë muaj, horoskopi i së premtes

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Tani ju mund të merrni me të vërtetë zhytjen që keni qenë...

të ngjashëm