Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Dua Lipa nuk heq dorë nga origjina shqiptare, ja çfarë domethënie ka tatuazhi i saj i ri

po lexohet

Dua Lipa është një prej këngëtareve më të komentuara dhe më të suksesshme në mbarë botën. Ajo momentalisht po shijon suksesin e 1 miliard klikime në Spotify për katër këngë të sajat, duke u bërë kështu artistja e parë femër që arrin një klasifikim të tillë.

Së fundmi Dua zbuloi se në trupin e saj ka të gdhendur një tatuazh që ka lidhje me origjinënb e saj. Nga foto e publikuar shihet se në krahun e artistes shkruhet ‘Sunny Hill’e cila është lagje në Prishtinë, ku janë rritur prindërit e saj.

Ky tatuazh i Duas është mjaft domethënës dhe me vlerë dhe padyshim që me të ajo i ka bërë të gjithë shqiptarët krenarë, duke ju dhënë njëkohësisht dhe një mesazh të rëndësishëm.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm