Tuesday, June 6, 2023

|

Dua Lipa nuk heq dorë nga origjina shqiptare, ja çfarë domethënie ka tatuazhi i saj i ri

po lexohet

Dua Lipa është një prej këngëtareve më të komentuara dhe më të suksesshme në mbarë botën. Ajo momentalisht po shijon suksesin e 1 miliard klikime në Spotify për katër këngë të sajat, duke u bërë kështu artistja e parë femër që arrin një klasifikim të tillë.

Së fundmi Dua zbuloi se në trupin e saj ka të gdhendur një tatuazh që ka lidhje me origjinënb e saj. Nga foto e publikuar shihet se në krahun e artistes shkruhet ‘Sunny Hill’e cila është lagje në Prishtinë, ku janë rritur prindërit e saj.

Ky tatuazh i Duas është mjaft domethënës dhe me vlerë dhe padyshim që me të ajo i ka bërë të gjithë shqiptarët krenarë, duke ju dhënë njëkohësisht dhe një mesazh të rëndësishëm.

të fundit

Shumë pranë Shqipërisë, tërmeti i fortë godet shtetin e Ballkanit (Epiqendra+Magnituda)

Një tërmet i fortë me magnitudë 5 ballë të shkallës Rihter ka goditur Rumaninë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe...

të ngjashëm