Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

“Do ju vështirësohet jeta”, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

po lexohet

Astrologia e njohur Meri Shehu ka publikuar horoskopin për ditën e sotme, ku ka zbuluar shumë surpriza për të gjitha shenjat e horoskopit.

Në parashikimin e saj, Meri njofton gjithashtu se disa shenja duhet të bëjnë kujdes.

Lexoni parashikimin e plotë që jua sjell meganews.al dhe zbuloni se çfarë do të ndodhë me të gjitha shenjat ditën e sotme, por edhe në vijim.

Dashi
Nje kercenim ne ceshtjet shpirterore dhe te sigurise tuaj fizike ndodh ne diten e sotme Ju duhet te merrni masa dhe te jeni te kujdesshem ne pyllin e jetes suaj

Demi
Nuk mund te ndryshoni rregullat e lojes sipas qejfi tuaj Edhe nese e Beni sot keni perball nje mjeshtre te mbrojtjes se te drejtave qe do ju prishi planet

Binjaket
Si moter Binjake e Apollon sot Artemis ju mbron ne lidhje me shendetin dhe punen Nuk duhet te beni levizje te pakujdesshme ne rruge dhe ne marredhenie me ata qe punoni

Gaforrja
Dy nga aleatet tuaj sot perballen me njeri tjeterin dhe ndihmesa ne fakt dobesohet ne drejtim te shenjes tuaj Kjo do te thote qe do mbeteni dis jashte mbrojtjes

Luani
Sot dhe gjate fundjaves Artemis do mbroj njerzit e pafajshem ne shenje tuaj qe mund te jene pjese e familjes tuaj Pershire edhe kafshet apo shtepine ne fashat

Virgjeresha

Si mjeshtre te tokes dhe pjellorise do beheni sot nje me ndikimin e Artemis ne Akrep duke bere bashkepunime te rendesishme dhe aleanca te zgjuara

Peshorja
Nje ekuiliber i ri ne jeten tuaj shpirterore dhe materiale do vendoset kete fundjave duke i dhene me shume perparesi punve dhe njerzve qe ju mbushin shpirterisht dhe jo qe shperdoroni shpirterisht

Akrepi
Sot Artemis ne shenjen tuaj i jep fund cdo parregullsie e pengese qe vijne ng persona qe kane si prioritet perparimin e tyre pa marre parasysh sigurine dhe ndjenjat tuaja

Shigjetari
Ju e keni shigjeten ne shpirt dhe harkun ne dore edhe kur nuk jeni ne dijeni .Por kjo fundjave do ju drejtoj drejt mpshtjes se paraziteve brenda vetes suaj

Bricjapi
Artemis sot ju mbron nese jeni nje mal nje lule apo nje qenush por mund tju demtoj nese jeni nje person me fiksime per te veshtiresuar jeten e te tjereve

Ujori
Drejtesia e te pafajshmeve mund te rrezoj sot ne syte tuaj piramidat e shkretetires njerezore qe mbrojne njerzit qe mbjne pushtetet padrejtesisht JU do jeni fillimi i ri pas permbysjes se tyre

Peshqit
Duket sikur natyra tokesore nuk kuptohet sot nga ju megjithese henen e reflektoni ne menyren me te bukur dhe romantike Por mund te humbni sot rrugen nese nuk ndiqni rrugetimin e henes ne te kundert te paqyrimit

të fundit

Ekskluzive/ Zbulohet data, ja kur do të nisë transmetimin Big Brother Vip Albania 3

Big Brother Vip Albania 3 do të nisë transmetimin në ekranin e Top Channel nga e shtuna e datës...

të ngjashëm