Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Irina Shayk tërheq vëmendjen e fansave gjatë shëtitjes në New York(FOTO)

po lexohet

Irina Shayk sigurisht që shfaqet plot stil në shëtitjet e saj në rrugë.

Kështu bëri edhe gjatë ditës së sotme (e premte) ndërsa u pa me një veshje bardh e zi, shkruan Daily Mail.

Bukuroshja brune shëtitej në rrugët e New York City, teksa ecte sikur të ishte në ndonjë pistë mode.

Ish-modelja e Victoris’s Secret nuk u pa të mbante maskë mbrojtëse, por syzet e zeza i kishte prezente.

Sikurse edhe në shumicën e rasteve, Irina mori vëmendje të madhe të audiencës që po e rrethonte.

Theksojmë se ekspozimi i parë i supermodeles erdhi në vitin 2007, ku ajo u paraqit në edicionin vjetor të “Sports Illustrated Swimsuit Issue”.

të fundit

Erzen Breçani kthehet në i penduar i SPAK-ut, ka fakte të rënda për prokurorë dhe gazetarë që paguhen nga...

Gazetarja Anduena Llabani tha se pas datës 22 dhjetor do dalin emra drejtuesish të Policisë së Shtetit që janë...

të ngjashëm