Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Dalin të dhënat e 24 orëve të fundit, ja sa raste të reja kemi me koronavirus në vend

po lexohet

Testimi i bërë në personat e dyshuar gjatë 24 orëve të fundit ka konfirmuar 77 raste të reja me COVID-19.

Nje dite me pare u raportuan zyrtarisht nga Ministria e Shendetesise 78 raste, nderkohe qe 14 paciente jane ne terapi intensive dhe 2 prej tyre te intubuar.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm