Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Dalin të dhënat e 24 orëve të fundit, ja sa raste të reja kemi me koronavirus në vend

po lexohet

Testimi i bërë në personat e dyshuar gjatë 24 orëve të fundit ka konfirmuar 77 raste të reja me COVID-19.

Nje dite me pare u raportuan zyrtarisht nga Ministria e Shendetesise 78 raste, nderkohe qe 14 paciente jane ne terapi intensive dhe 2 prej tyre te intubuar.

të fundit

Luiz Ejllit i mbyllin sërish Instagramin, kallëzon rastin në polici

Këngëtarit, aktorit dhe ish-banorit të Big Brother VIP i kanë mbyllur sërish faqen e tij në rrjetin social Instagram. Ai...

të ngjashëm