Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Çudit Rudina Dembacaj: Thirra teknikun e frigoriferit, më vodhi një pjesë dhe u zhduk pa gjurmë

po lexohet

Rudina Dembacaj, gjatë emisionit “Mos i fol shoferit” në RTV Ora ka treguar një histori të pakëndshme që i ka ndodhur së fundmi. Asaj i ishte prishur frigoriferi dhe thërret një mjeshtër për t’ja rregulluar. Kur ai shkon tek shtëpia e Rudinës, i hap frigoriferin në mes të shtëpisë dhe i thotë se do dalë jashtë për t’i blerë një pjesë dhe vjen direkt t’ja rregullojë.

Rudina priti rreth 6 orë mjeshtrin e quajtur Berti dhe nuk erdhi, ishte zhdukur. Merr në telefon një tjetër mjeshtër. Ai e pa frigoriferin rreth 45 minuta dhe i tha që ky frigorifer nuk bëhet më. Madje mjeshtri që kishte ardhr më përpara i kishte vjedhur një pajisje. Edhe mjeshtri i dytë i quajtur Çimi nuk arriti t’ja rregullonte frigoriferin, kështu u largua duke e lënë Rudinën me frigoriferin e prishur dhe rrumujën e madhe që ishte bërë në shtëpi.

të fundit

Kirurgu i njohur britanik: Kështu shërohen metabolizmi i keq, kapsllëku dhe jashtëqitja e fortë, pa ilaçe!

2–3 lugë të këtij artikulli në ditë do të zgjidhin problemin tuaj për vetëm 7 deri në 14 ditë Zgjidhja...

të ngjashëm