Thursday, February 2, 2023

|

BallinaTë famshëm

Të famshëm

A është Xhemi Shehu ende e martuar? (FOTO)

Prezantuesja Arbana Osmani ka nisur një sesion të pyetjeve-përgjigjeve të drejtuara për shoqen e saj, Xhemi Shehu. Kurreshtja e ndjekësve ka qenë e lartë për...

“Unë të vras me…”/ Çfarë i thotë Tea në takim Andit?

Në pjesën e tretë të takimit, Andi dhe Tea patën biseda më të thella, për të njohur kështu më shumë njëri-tjetrin. “Çfarë s’të pëlqen ty...

U përfol se kanë kryer marrëdhënie, publikohet fotoja e dyshimtë e Melisës me konkurentin e Përputhen(FOTO)

Në puntatën e parë të “Për’puthen Prime”, filluan me debate të nxehta në mes Fatjonit dhe Melisës. Melisa tregoi që ka biseduar në telefon me Fatjonin...

Përpjekjet për të shpëtuar martesën nuk funksionuan, Kim dhe Kanye drejt divorcit

Kim Kardashian dhe Kanye West duket se po shkojnë drejt ndarjes. Mes thashethemeve të shumta, raportohet se ylli televiziv ka marrë në konsideratë divorcin...

Andi merr Tean në shtëpi, tregon për momentet që kaluan bashkë

Andi dhe Tea janë treguar shumë të afërt me njëri-tjetrin edhe në takimin e radhës. Ata u ulën pranë njëri-tjetrit në divan, dhe Andi shtriu...

Rezarta Shkurta poston foton e ëmbël të Ermal Hoxhës me të bijën

Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta është shumë aktive në rrjetet sociale. Përveç projekteve të realizuara në punë, ajo ndan herë pas here edhe momente...

Silvana “plas” bombën e radhës, njëra nga vajzat qenka lesbike

“Love story” shkaktoi polemika të shumta, teksa Silvana ka nxjerrë provat që sipas saj vërtetojnë faktin se Saimiri po bën lojë dhe se ka...

Andi tradhton Tean, kapet mat me një tjetër konkurente të ‘Përputhen’(FOTO)

Në emisionin e të dielës në Përputhen Prime Fatjoni tha për Melisën se ka kryer marrëdhënie me një prej djemve të Përputhen. Fillimisht ai hodhi...

Artikujt e fundit