Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Budina nxjerr foton krah djalit dhe bashkëshortes: Jemi si kokrra e mollës, nesër vërtetojmë testin

po lexohet

Robert Budina ka postuar një foto krah djalit dhe bashkëshortes së tij në rrjetin social Facabook, ku shkruan se është në gjendje të mirë shëndetësore.

Me ironi ai thotë se shpreson se që t’i bëjnë fëmijëve testin me të njëjtin insistim që ia bënë edhe atij.

“Falenderoj të gjithë miqtë dhe shokët për interesimin për gjendjen tone shëndetsore. Jemi si kokrra e mollës me temperaturë 36.3 të tre.

Meqënëse insistuan të na bëjnë testin shpresoj të vijnë t’i bëjnë testin fëmijve me të njêjtin insistim. Nesër do kemi lajme edhe për vërtetësinë e testit të sotshëm”, shkruan Budina

të fundit

Kirurgu i njohur britanik: Kështu shërohen metabolizmi i keq, kapsllëku dhe jashtëqitja e fortë, pa ilaçe!

2–3 lugë të këtij artikulli në ditë do të zgjidhin problemin tuaj për vetëm 7 deri në 14 ditë Zgjidhja...

të ngjashëm