Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Në përvjetorin e saj të lindjes, Ledri Vula i bën Sarës urimin që çdo vajzë do e ëndërronte

po lexohet

Ditën e sotme, partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha feston ditëlindjen. Dhe nuk kishte si mungonte urimi i reperit në këtë ditë të veçantë.

Ledri ka publikuar një foto me Sarën ku shihen të buzëqeshur dhe të kapur përdore dhe krahas bën dedikimin romantik në bregdetin shqiptar

“E ruajmë njëri-tjetrin si ujin e pishjshëm, si të jetonim të dy me një ishull. Gëzuar ditëlindjen Sara”, shkruan reperi.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm