Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Almeda Abazi i bën dedikim romantik bashkëshortit, aktori i njohur turk përgjigjet në shqip(FOTO)

po lexohet

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të dashur për publikun, të cilët së shpejti do të bëhen edhe prindër për herë të dytë.

Por shtazënia e dytë e ka bërë më të ëmbël dhe më romantike bukuroshen shqiptare.

Ish-Miss Shqipëria ka ndarë një foto të një luani dhe luaneshe në llogarinë e saj mbështetur tek njëri-tjetrit, shoqëruar me etiketimin tek Tolgahan. “Ne”, ka shkruar Almeda poshtë fotos.

Ndërsa aktori turk ka zgjedhur t’i përgjigjet publikisht dhe në gjuhën shqipe.

“Po”, ka shkruar Sayisman duke marrë vëmendjen, si gjithmonë, sa herë që shkruan ndonjë fjalë në shqip dhe lumturon të gjithë fansat shqiptar të çiftit.
Këto duhet të jenë ditët më të ëmbla për dyshen, që pasohen nga dedikime plot dashuri teksa presin të vijë në jetë fëmija i tyre i dytë pas Efehan, i cili tani është 1 vjeç e gjysmë.

  • foto galeri

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm