Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Almeda Abazi

Etiketim: Almeda Abazi

Almeda i bën dedikimin e ëmbël për ditëlindje, partneri turk surprizon...

Tolgahan Sayisman, bashkëshorti i Almeda Abazit feston sot ditëlindjen e tij të 41-të. Me anë të një postimin ne Instagram, bukuroshja shqiptare ka ndarë urimin...

Lajmi i ëmbël, familjes së Almeda Abazit i shtohet një tjetër...

Almeda Abazi ka ndarë sot një lajm shumë të bukur. Motra e saj Ilda është bërë nënë për herë të parë. Fillimisht ishte Ilda...

Gjithmonë në shqip, aktori turk zbulon se si e thërret Almeda...

Almeda Abazi jeton prej vitesh në Turqi, ku dhe ka krijuar një familje. Ajo është martuar me aktorin turk, Tolgahan Sayisman me të cilin...

“Dua t’i rris fëmijët me kulturën shqiptare”/ Almeda Abazi zbulon planet...

Almeda Abazi, ish miss-i shqiptar që jeton prej vitesh në Turqi, ka dhënë një intervistë për revistën Bordo. Bukuroshja shqiptare është martuar me aktorin...

U kritikua se puthi djalin në buzë, Almeda Abazi ka përgjigjen...

Almeda Abazi, bukuroshja shqiptare që jeton në Turqi, ka treguar marrëdhënien e veçantë me djalin e saj Efehan, duke ndarë shpesh momente me të...

“E gjetëm nusen ne”, djali i Almeda Abazit ka zgjedhur që...

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori turk Tolgahan zgjodhën jugun e Shqipërisë për të pushuar këtë verë. Në një nga ato ditë, ata...

Në Shqipëri për pushime! Burri i Almeda Abazit promovon jugun e...

Bukuritë e rralla të vendit tonë magjepsin jo vetëm vendasit por edhe të huajt! Së fundmi bashkëshorti i Almeda Abazit, i cili është një aktor...

Çka su pa nga dasma e motrës së Almedës? Ish-missi na...

Disa javë më parë, Ilda Abazi, motra e ish-Missit Almeda Abazi kurorëzoi dashurinë. Ajo i tha po pas një lidhjeje të gjatë, basketbollistit të njohur...

“Jemi të shkatërruar me gjithsej 112 zjarre”, bukuroshja shqiptare kërkon ndihmë...

Ekipet e zjarrfikësve po vazhdojnë betejën e tyre për të shuar zjarret që kanë kapluar jugun e Turqisë prej disa ditëve, duke shkaktuar tetë...

Motra e Almeda Abazit martohet me sportistin e njohur turk, dalin...

Motra e ish Miss-it, Almeda Abazi i ka dhënë fund beqarisë. Ilda Abazi është martuar me basketbollistin e njohur turk, Kenan Sipahi. Çifti u martuan...