Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Ajka feston dy-vjetorin, Besi dhe Xhensila emocionojnë me urimet e tyre

po lexohet

Dy vite më parë, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezai, u bënë prindër për herë të parë.

Vogëlushja e tyre, Ajka, erdhi në jetë më 12 korrik të vitit 2018.

Sigurisht që babi Besi dhe mami Xhensila nuk i kursyen dedikimet emocionuese për Ajkën e vogël.

Në një video buzë detit, Xhensila duket më e lumtur se kurrë duke mbajtur vogëlushen e saj në krahë. Në përshkrimin e videos Xhensila shkruan: “Or’e bekuar, solle diellin e ditëve tona. Faleminderit At!”, ka shkruar Xhensila në postimin në Instagram. Dhe natyrisht, të shumtë kanë qenë ndjekësit të cilët kanë ndarë urimet e tyre në profilin e këngëtares.

Edhe Besi ka bërë urimin e tij, sigurisht me anë të humorit.

Me anë të një foto ku Ajka duket më e vogël, ndoshta disa muajshe, dhe me syze dielli, Besi shkruan:

“Më e shtrenjta, Ajka e jetës, e shpirtit, e qiellit! Urime 2-vjetorin bija ime! Ta dua të qeshurën! Faleminderit nga ju për çdo urim!”

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm