Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

“Zoti president, po e kërkoj publikisht” Fifi i bën thirrje Ilir Metës

po lexohet

Një prej këngëtareve më të dashura të publikut shqiptar, Fifi i ka bërë një kërkesë publike presidentit Ilir Meta.

Ajo u u pyet nga një ndjekës nëse posedon pasaportë shqiptare duke qenë se jeton në Shqipëri dhe vetë është nga Kosova.

Këngëtarja u përgjigj se nuk e ka dhe i bëri kërkesë publike presidentit Meta.

“Jo fatkeqësisht. Edhe me thënë të drejtën e du aq shumë me e pas pasaportën me shqiponjë sa s’ka. Zoti President Ilir Meta po ua kërkoj pasaportën publikisht”, shkruan Fifi.

të fundit

Pite me fasule: Një specialitet i pazakontë, shija e të cilit do t’ju kënaqë

Ka variacione të panumërta, dhe këtë herë kemi një variacion të vërtetë dimri Pitet janë padyshim një nga specialitetet më...

të ngjashëm