Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Parashikimi i motit, temperatura sërish të larta, por pasditja sjell vranësira

po lexohet

Moti do të jetë me kthjellime  përgjatë bregdetit , ndërsa në në zonat malore do të ketë vranësira dhe rreshje shiu lokale.

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale deri në 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3-0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  17/31°C

Zonat e ulëta  18/35°C

Zonat bregdetare 21/33°C.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm