Friday, May 24, 2024

|

spot_img

Xhinset e shqyera kështu duken edhe më të efektshme

po lexohet

Bukuroshet e famshme përdorin këtë truk në mënyrë që gjithmonë dhe gjithkah të jenë të vërejtura.

Kemi shikuar fotografitë e të famshmeve të cilat nuk kanë mundur t’u rezistojnë pantallonave teksas të shqyera dhe kemi përfunduar që të gjitha kanë të njëjtën metodë falë së cilës duken shkëlqyeshëm!

Ikonat botërore të modës si Jennifer Aniston, Bella Hadid, Olivia Culpo, Beyonce, Kate Hudson, Kim, Kourtney, Khloe Kardashian, etj., adhurojnë këtë trend! – transmeton Telegrafi.

Gjatë gjithë vitit, ata me dëshirë bartin xhinse të shqyera dhe mu të gjithë i kombinojnë – me fanellat më të thjeshta njëngjyrëshe, dukse apo këmisha!

Interesante, ata shmangin madje edhe fanellat me aplikacione, gjë që bën që xhinset të duken edhe më të theksuara dhe ngrenë efekt të shkëlqyeshëm.

të fundit

Kënga e Besit dedikim për Xhensilën? Aktori shton dyshimet, çfarë deklaroi në “Ferma VIP”

“Mosmirënjohja” është kënga më e re e Bes Kallakut. Që pas publikimit të kësaj kënge me tekst po nga ai,...

të ngjashëm