Sunday, May 28, 2023

|

Pyetet nga ndjekësit pse u nda nga burri, Dajana Shabani: Më tradhëtoi, por jemi super shokë!

po lexohet

Moderatorja Dajana Shabani, e cila prej disa kohësh nuk është më e pranishme në ekran, ka zgjedhur të jetë e pranishme për fansat e saj nëpërmjet Instagramit. Dajana është pyetur se pse është ndarë nga bashkëshorti, përgjigja e saj ishte: Më tradhëtoi, por jemi super shokë të mire.

Po ashtu ajo e pyetur nga ndjekësit ka thënë se arsyeja se përse nuk po rikthehet në ekran, është dëshira dhe plani që ka për te shkuar jashtë. Megjithatë Dajan thotë se nëse kjo nuk do të realizohet, sigurisht që do t’i rikthehet televizionit.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm