Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Wanda tërbon rrjetin, pozon tërësisht nudo (FOTO)

po lexohet

Showgirl, gruaja e Mauro Icardi, Wanda Nara është gjithmonë aktive në Instagram.

Ajo publikon shpesh foto provokuese, por edhe zhveshur, duke provokuar ndjekësit e saj.

Së fundmi, ajo s’ka lënë vend për imagjinatë. Wanda ka pozuar zhveshur dhe shihet që ka hipur mbi një kal.

Krahas fotos që ka marrë mijëra pëlqime dhe komente, ajo shkruan: Hap i fortë.

Image

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm