Tuesday, July 16, 2024

|

spot_img

Veshja “serioze” e Kylie Jenner në vendin e punës

po lexohet

Përmes fotove të postuar në llogarinë e saj instagram, Kylie Jenner na ka treguar si vishet ajo në ambientet e punës.

https://www.instagram.com/p/CDo56m4HmWh/?igshid=hn0prm6y0vcf

Një këmishë oversize, një palë çizme të zeza të gjata dhe asgjë tjetër. Fundja, kështu vishemi të gjithë apo jo?

Ah sikur!

të fundit

Rike Roçi në pritje të ëmbël? Ish-banorja e BBV flet për herë të parë pas lajmeve

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme që ngrinin dyshime se Rike Roçi ishte në pritje të ëmbël. Këtë...

të ngjashëm