Friday, June 2, 2023

|

Arbana Osmani tregon momentet e ëmbla të Eduartit dhe Jonit!

po lexohet

Arbana Osmani prej kohësh tashmë po bashkëjeton me partnerin e saj, regjisorin Eduart Grishaj.

Dyshja, të cilët do të bëhen së shpejti prindër, kanë ndarë shpesh herë momente nga përditshmëria e tyre. Në një prej postimeve të fundit, Arbana ka treguar mëngjeset e ëmbla familjare.

Në foto shfaqet Eduarti dhe Joni në tavolinë, djali i Arbanës nga martesa e saj e parë, duke kompletuar kështu tablonë e bukur familjare. Moderatorja ka zbuluar gjithashtu edhe një të përbashkët të dy personave të shtrenjtë për të, që është zgjimi shumë herët në mëngjes.

të fundit

Takime të rëndësishme! Venusi do fillojë një tranzit që do të zgjasë shumë muaj, horoskopi i së premtes

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Tani ju mund të merrni me të vërtetë zhytjen që keni qenë...

të ngjashëm