Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Arbana Osmani tregon momentet e ëmbla të Eduartit dhe Jonit!

po lexohet

Arbana Osmani prej kohësh tashmë po bashkëjeton me partnerin e saj, regjisorin Eduart Grishaj.

Dyshja, të cilët do të bëhen së shpejti prindër, kanë ndarë shpesh herë momente nga përditshmëria e tyre. Në një prej postimeve të fundit, Arbana ka treguar mëngjeset e ëmbla familjare.

Në foto shfaqet Eduarti dhe Joni në tavolinë, djali i Arbanës nga martesa e saj e parë, duke kompletuar kështu tablonë e bukur familjare. Moderatorja ka zbuluar gjithashtu edhe një të përbashkët të dy personave të shtrenjtë për të, që është zgjimi shumë herët në mëngjes.

të fundit

Ekskluzive/ Zbulohet data, ja kur do të nisë transmetimin Big Brother Vip Albania 3

Big Brother Vip Albania 3 do të nisë transmetimin në ekranin e Top Channel nga e shtuna e datës...

të ngjashëm