Wednesday, December 6, 2023

|

spot_img

U ndje keq në sheshxhirim, aktorja e njohur përfundon në spital!

po lexohet

Birce Akalay, një ndër aktoret më të njohura turke, ka patur një episode jo fort të këndshëm ditën e sotme. Teksa kanë nisur xhirimet për serialin e ri “Babil”, aktorja është ndjerë keq dhe i ka rënë të fikët teksa luante rolin e saj.

Ajo është dërguar menjëherë në spital, ku ka qëndruar për disa orë. Pas daljes nga spitali, Birce ka hasur gazetarët dhe paparacët, të cilët e filmuan në një gjendje aspak të mirë.

“Do kalojë, jam më mirë tani, faleminderit. Kemi filluar punën për serialin,” është shprehur ajo, pa dhënë detaje se cila ishte arsyeja që u ndje keq.

të fundit

Reshje shiu dhe dëbore në vend, temperaturat pësojnë rënie

Një sistem i fuqishëm vranësirash do të vendoset në territorin shqiptar duke sjellë reshje shiu në Ultësirën Perëndimore si...

të ngjashëm