Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Ditë me diell, vijojnë temperaturat e larta në vend

po lexohet

Sipas MeteoAlb: vijon ndikimi i masvae ajrore të nxehta dhe të thata mbi vendin tonë, duke kushtëzura kthjellime në të gjithë vendin gjatë pjesës së parë të ditës.

Pjesa e dytë e ditës sjellë kalime vranësirash, ku më të dukshme do jenë në zonat përgjatë kufirit lindor.

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes por mbeten të pandryshuara në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 18°C deri në 39°C.

Era do fryjë mesatarenë tokë por e fortë në det me shpejtësi deri 45-50 km/h nga drejtimi Jugor-Juglindor duke krijuar dallgëzim mbi 4 ballë.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm