Thursday, June 8, 2023

|

E mbajti të fshehtë për një muaj, Dj Viki qenka bërë baba për herë të dytë!

po lexohet

Dj Viki është një nga DJ më të pëlqyer shqiptarë, i cili përtej muzikës së bukur që luan, është edhe mjaft karizmatik. I ftuar shpesh për të dhënë intervista, Viki ka folur shpesh për familjen e tij, për bashkëshorten Amandën si dhe për vogëlushin Alen.

Por, së fundmi familja e tyre e vogël, është bekuar me një pjestare të re. Ajo quhet Amal dhe ka ardhur në jetë në 23 korrik, edhe pse Viki e bëri vetëm tani publik lajmin e bukur. “Vogëlushja ime e ëmbël Amal,” shkruan Viki në postimin e parë në Instagram me vajzën e tij.

të fundit

Agron Llakaj humb babain: U pamë sot në mëngjes e nuk e dija se po të puthja për herë...

Aktori Agron Llakaj ka ndarë sot lajmin e hidhur me ndjekësit e tij. Babai i tij është ndarë nga...

të ngjashëm