Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Test / Zgjidhni një zemër dhe zbuloni se çfarë ka rezervuar dashuria për ju muaji e ardhshëm

po lexohet

Nr.1

Ka shumë të ngjarë që të jeni zhgënjyer në periudhën e mëparshme dhe të dyshoni se do të jeni ndonjëherë më të lumtur kur bëhet fjalë për dashurinë. Megjithatë, edhe nëse je i zhgënjyer, dëshiron të kesh dikë me të cilin të flasësh për momentet më të mira dhe më të trishtuara.

Nëse e ke zgjedhur këtë imazh, kjo është një provë e qartë se dëshira jote do të realizohet. Java e fundit e muajit do t’ju sjellë një dashuri të re që do të zgjasë. Në fillim marrëdhënia juaj do të jetë miqësore, por me kalimin e kohës do të zhvillohet një kimi mes jush.

N.2

Periudha tjetër do t’ju sjellë ngjarje të shumta në frontin e dashurisë, si pozitive, ashtu edhe negative. Edhe nëse nuk keni shumë probleme në lidhje me momentin, për fat të keq do të ndryshojë së shpejti.

Në gjysmën e parë të shkurtit do të keni probleme dashurie të krijuara nga palë të treta dhe do t’ju duhet shumë kohë për t’i zgjidhur ato. Në mes të muajit ju pret një surprizë e bukur dashurie dhe kështu do të mbetet deri në fund të muajit. Ju pret realizimi i një prej ëndrrave tuaja romantike.

N.3

Ka pasur probleme serioze në marrëdhënien tuaj për disa kohë, por këto probleme së shpejti do të jenë një gjë e së kaluarës. Së shpejti ju pret një ngjarje e rëndësishme që do t’ju tregojë se marrëdhënia juaj dhe dashuria mes jush dhe njeriut tuaj të dashur është më e fortë se çdo gjë tjetër.

Gjatë muajit shkurt nuk do të keni probleme dashurie, thjesht marrëdhënia juaj do të përmirësohet dita ditës dhe në fund të muajit ju presin lajme të bukura, si për shembull një propozim për martesë. /Revista Psikologji

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm