Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Tani nuk ka më dyshime! Oriola Marashi poston foton krah Eros Grezdës që i mahniti të gjithë

po lexohet

Modelja Oriola Marashi ka postuar për herë të parë foto me futbollistin Eros Grezda.

Ajo ka zgjedhur të mbulojë fytyrën e partnerit të saj, por që lehtësisht kuptohet që është ai.

Dyshja mjaft e komentuar postuan bashkë një foto gjatë karantinës duke konfirmuar se janë në një lidhje.

Në media ata janë përfoluar se tashmë e kanë zyrtarizuar marrëdhënien e tyre duke prezantuar edhe familjet.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm