Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Ledri Vula së shpejti baba për herë të parë, partnerja e tij Sara Hoxha në pritje të ëmbël

po lexohet

Këngëtari i njohur shqiptar dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë një ndër çiftet më të komentuara në showbizzin shqiptar. Ata bënë publike lidhjen e tyre në fillim të muajit prill, ku vetë reperi postoi për herë të parë në rrjetin social ‘Instagram’ një foto krah Sarës.

Burime për Descript.al bëjnë me dije se Ledri dhe Sara së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Bukuroshja 27 vjeçare do të sjellë në jetë pjestarin më të ri të familjes pasi është në muajt e parë të shtatzënisë.

Ledri e ka shprehur dëshirën për tu bërë baba edhe më herët dhe mesa duket reperi po përjeton ditët më të lumtura krah partneres së tij.

Çifti ka zgjedhur të mos e bëjë publikë ende lajmin e ëmbël.

të fundit

Çfarë mund të zbulojë ngjyra e dhëmbëve për shëndetin tuaj – dhe kur duhet të shqetësoheni?

Identifikimi i shkaktarit pse ngjyra e dhëmbëve tuaj ka ndryshuar mund të tregojë gjithashtu se çfarë problemesh mund të...

të ngjashëm