Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Skandali Ana-Arjon, reagon dhe Shqipja: E di marrëdhënien që kishit, por…

po lexohet

Arjoni ka publikuar para pak ditësh një fotografi në shtrat me Anën dhe “trazoi ujërat”.

Ana e ka pranuar se fotografia në fjalë është e vërtetë, por që nuk kishte asgjë me Arjonin, vetëm se kishte shkuar ngase ai i tha se ishte keq me shëndet. Në anën tjetër, Arjoni thotë se ishte i dashuruar me Anën dhe se planifikonte të krijonte familje me të.

Ish-konkurrentja Shqipe Hyseni e mbështet publikisht Arjonin dhe thotë se i beson që po e tregon të vërtetën.

“Arjon Luli une te njoh shume mire dhe une te besoj ty ne kete histori., spse edhe dt e fotos ka qen para se te ikja une nga emisioni dhe une e di cfare marredhenie ke pasur ne Backstage me te… Mos e vrit mendjen dhe mos u merzit per mendimet e njerezve., te mjafton qe ti te jesh rehat me veten tende sepse e verteta do dali. Sic e ke treguar deri tani me fakte., jo llafe dhe une prandaj te besova ty, se i kam urryer gjithmone genjeshtaret dhe ata qe shtiren e viktimizohen…”, shkruan ajo.

të fundit

Përmbyset historia! Veprimi i Oltës tregon të kundërtën për ndarjen e Sarës dhe Ledrit

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë përfolur shpesh në media që nuk janë më bashkë, por asgjë e...

të ngjashëm