Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Foto në shtrat/ Arjoni tjetër reagim për Anën: Unë desha një familje, kurse ti…(VIDEO)

po lexohet

Mbrëmjen e kaluar, Arjoni theu heshtjen pas publikimit të fotografisë që bëri bujë. Ai tha se Ana ka gënjyer në deklaratën e saj rreth fotografisë, ngase e vërteta sipas tij është krejtësisht ndryshe. Arjoni deklaroi se ishte dashuruar në Anën dhe kishte në plan që të krijonte familje me të, por thotë se paska gabuar.

Teksa i kërkoi falje familjes së Anës për shqetësimin që ua ka shkaktuar me fotografinë që e publikoi, konkurrenti përsëriti atë që ajo ka gënjyer. Mëngjesin e sotëm, Arjoni publikoi sërish videon e deklaratës së mbrëmshme, të cilën e dha në gjuhën italiane. Por, vëmendje mori mbishkrimi, ku la fjalët “Un desha ni Familie, ti deshe Fame…”.

 

 

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm