Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Sindi puthet për herë të parë(VIDEO)

po lexohet

Sindi Loci, një prej konkurrenteve që i është bashkuar së fundi emisionit të dashurisë “Për’puthen” është puthur për herë të parë në “Shiko Kush Luan”.

Autorja e këtij emisioni Luana Vjollca ka publikuar një video të shkurtës përmes së cilës ka treguar të papriturat që kanë ndodhur mes konkurrentëve të emisionit.

Në këtë video, moderatorja Bora Zemani tregon se Sindi është puthur për herë të parë, ndonëse nuk përmendet emri i djalit me të cilin është puthur.

Sindi kur i ishte bashkuar emisionit kishte treguar se nuk ka pasur marrëdhënie me asnjë djalë më herët, meqenëse i ishte përkushtuar shkollimit.

Ndryshe, gjatë këtij emisioni janë puthur edhe Melisa Lleshi dhe Fatjon Kuçari, derisa Ana ia ka zhveshur këmishën në mes të emisionit kosovarit Atdhe Xheravina.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm