Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Si asnjë ditë më parë/ Ky është numri rekord i të infektuarve gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri

po lexohet

Situata me koronavirusin në Shqipëri po bëhet gjithnjë dhe më shqetësuese.

Në 24 orët e fundit nga testimet që janë bërë kanë rezultuar 69 të prekur me koronavirus.

Që prej hapjes, Shqipëria po pëson rritje të të prekurve me COVID-19, çka ka shqetësuar autoritetet, duke bërë që të vihen në diskutim edhe masat e marra deri tani për përballimin e kësaj pandemie.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm