Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Shpat Kasapi publikon foton e parë me të dashurën(FOTO)

po lexohet

Shpat Kasapi pozoi për herë të parë krah të dashurës së re.

Shpat Kasapi tash e sa kohë është përfolur për një lidhje të re dashurie, të cilën preferoi që deri tani ta mbajë larg vëmendje së publikut.

Së fundi, këngëtari ka publikuar imazhet e para pranë të dashurës, të cilës i bëri edhe një dedikim romantik.

“Unë premtoj ta trajtoj zemrën tënde me kujdes dhe ta çmoj me dashuri @ selvije.jao”, ka shkruar ai.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm