Sunday, May 28, 2023

|

Ish- konkurenti i Për’puthen: Edhe unë kam pasur lidhje jashtë me Anën! Çfarë thonë miqtë e saj

po lexohet

Erjon Geca thotë se gjatë kohës që ishte konkurent në emision kishte kontakt jashtë studios me Anën.

Sipas Erjonit, Ana është dyfytyrëshe, edhe me të është sjellë si e tillë,-“tregonte pëlqim për mua jashtë studios, shfaqte xhelozi pastaj në studio sillej ftohtë”.

Ai flet për një telefonatë me Anën që u bë arsyeja e largimit nga emisoni,-“u bë shumë xheloze, më bëri t’ia mbyll telefonin dhe të lë emisionin”.

Erjoni akuzon konkurentët se nuk janë të vërtetë dhe përveç Anës ka të tjerë që takohen jashtë. Ai përmend një regjistrim ku pretendon se produksioni ka dashur ta eleminojë atë dhe jo Anën sepse Ana po jepte shfaqje por nuk tregoi asgjë konkrete teksa foli për emisionin “Shqipëria live”.

Të pyetur në emisionin “Shqipëria live”, disa nga ish-konkurentët janë dakord me largimin e Anës nga Për’puthen pasi ka thyer rregullat e produksionit.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm