Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Shenjat që do të triumfojnë sot, zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet për ju

po lexohet

Dashi

Energjia negative është rritur në qarkun tuaj dhe sot nuk do ta keni ende të qartë sesi ta rregulloni atë. Një zgjidhje do të gjendet me kalimin e kohës në mendjen tuaj. E gjitha kjo do të ndodhë pa e kuptuar.

Demi

Nuk do të jetë aspak e vështirë të gjeni kontakte të reja sot. Eksploroni botën rreth jush pa hezituar. Është e rëndësishme të bëni disa plane për të ardhmen.

Binjakët

Nuk duhet të tregoni dyshime lidhur me atë çfarë po bëni, pavarësisht se mund të keni. Të tregoni bindje për çdo vendim që merrni është shumë e rëndësishme aktualisht. Disa persona rreth jush po shohin tek ju vetëbesimin që iu mungon.

Gaforrja

Do të kaloni kohë sot duke ëndërruar për të ardhmen, por do të jetë një kohë e shpenzuar mirë. Nuk është asnjëherë herët për të bërë një plan, sidomos kur bëhet fjalë për arritjen e një synimi të caktuar.

Luani

Jo çdo kush mund të jetë aq kreativ sa ju, ndaj shfrytëzojeni këtë aftësi. Ka disa persona rreth jush, të cilët mund t’ua marrin idetë pa problem. Përpiquni që këto ide apo mendime të mos i ndani me këdo.

Virgjëresha

Marrëdhënia që keni ndërtuar me një prej miqve tuaj po bëhet gjithnjë e më intensive. Madje ka persona që mendojnë se jeni ‘binjakë’. Nuk ka asgjë të keqe të mbani marrëdhënie të ngushtë me personin në fjalë, por është e rëndësishme të ruani identitetin tuaj.

Peshorja

Sa i përket aspektit profesional, ka gjasa që kohët e fundit të keni krijuar përshtypjen se po i bëni bisht punës. Tregojini aftësitë tuaja duke treguar të kundërtën. Në këtë mënyrë do të prisni sjellje më të mirë prej tyre së shpejti.

Akrepi

Lejoni anën tuaj ‘të errët’ të dalë në pah për pak kohë. Është këndshëm të sillesh mirë, por ndonjëherë është interesante të mos bindesh lehtë. Ka gjasa që kjo sjellje të tërheqë pikërisht vëmendjen e personit që dëshironi.

Shigjetari

Mos u shqetësoni nëse keni humbur diçka gjatë ditës së sotme. Çdo gjë që mund të humbisni ose nuk do të jetë me shumë rëndësi ose do të zëvendësohet lehtësisht. Veproni pa u shqetësuar shumë për detajet.

Bricjapi

Do të ndiheni shumë energjik sot dhe do përpiqeni ta shfrytëzoni maksimalisht atë. Ka disa persona në jetën tuaj që iu duhet ndihma juaj dhe do të jeni të gatshëm t’i ndihmoni ata. Mos hezitoni të jeni i pari për ta ofruar një gjë të tillë.

Ujori

Nëse shihni dikë që ju nuk e preferoni duke mos ia dalë mbanë, do të ishte e udhës të mos e vinit në siklet. Përkundrazi përpiquni të ndihmoni atë. Sa i përket aspektit ekonomik, gjërat duken se po ecin mirë.

Peshqit

Ekziston mundësia të merrni vëmendje pozitive që meritoni nga disa persona rreth jush. Kjo do t’ju ndihmojë maksimalisht në aspektin profesional. Sa i përket lidhjes në çift, nuk përjashtohet mundësia e një surprizë në mbrëmje

të fundit

“Trekëndësh dashurie”, analisti: Naimi kishte lidhje jashtëmartesore me një burrë

Analisti Arian Curri ka folur në lidhje me ngjarjen tronditëse që u shënua në Kosovë, ku Naim Museli porositi...

të ngjashëm